KARO SİLİM

Çevremizdeki mermer ve granit zeminlerin zamanla ve duş etkenler yüzünden yıpranmış yüzeylerinin tekrar eski parlaklığına kavuşabilmesi için silim yapılması bazen cilalanması ve parlatılması gerekir.

Mermer Silimi ve Mermer cilalanması Ülkemizde son yıllarda büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hatta mermer silim ve granit silim işi yavaş yavaş büyük bir sektör halini almaya başlamıştır.

Silim işi genellikle yeni biten projelerin son aşamasındaki teslim sürecinde veya eski binaların yıpranmış, eskimiş, cilası bozulmuş zeminlerinin restore edilmesinde yani tekrar parlatılmasında çok önemli bir yer tutar.

Firmamız; pazardaki büyük açığı görerek bu konuda Ar-Ge ve İnovasyon ekibi oluşturdu. Firmamız bu anlamda Mermer – Granit – Mozaik – Karo Silimi ve Restorasyonu yanında Endüstriyel Temizlik Makinaları Sektörünün gelişimine büyük katkıda bulunmuştur.

Firmamız silim, cilalama ve zemin bakımı konusunda her isteyene firma olarak veya şahıs olarak uygulamalı mermer silim ve cilalama eğitimi vererek sektörü hızla büyütme çabasındadır.