DOĞAL TAŞ KORUMA VE TEMİZLEME

Doğal taş temizliği sadece doğal taşlara değil, yapay taşlara da uygulanabilir. Doğal Taş bakım ve temizlik, Mermer silim, Mermersilimi, doğal taşların;

Ömrünü uzatır, Doğallığını korur, Tüm dış etkenlere karşı korur, Su itici özelliği vardır ve bu sayede taşların yerinden çıkması önlenir.

Bu koruma ve bakım işlemleri Limra taşından, Bazalt’a ya da Andezit taşından Küfeki ve hatta Tuğla, Kotta gibi değişik huylu taşlara da uygulanır.

Temizlik, bakım ve yüzey koruma işlemlerinin son aşaması olan yüzey korumada, müşterinin isteğine göre iki yöntem uygulanır. Kimyasal temizlik sonrasında yüzeyin temizliğini korumak amaçlı şeffaf koruyucu, aynı amaçlar geçerli olmak üzere ama şeffaf koruyucu yerine taşa parlaklık veren efektli koruyucu, yine siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda taşların cinsine ve zemine göre basamaklara da efekt koruyucu uygulanmaktadır.

Yukarıda bahsedilen tüm hizmetler, işinde uzman kişiler tarafından profesyonel olarak teknik mermer silimi tarafından, otelden villaya, iş merkezinden evlere kadar her yaşam alanına uygulanabilmektedir.