Biz Kimiz?

Çevremizdeki mermer ve granit zeminlerin zamanla ve dış etkenler yüzünden yıpranmış yüzeylerinin tekrar eski parlaklığına kavuşabilmesi için silim yapılması bazende cilalanması ve parlatılması gerekir.

Mermer Silimi ve Mermer  cilalaması  Ülkemizde son yıllarda büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hatta mermer silim ve granit silim işi yavaş yavaş büyük bir sektör halini almaya başlamıştır.

Mermer  Silim işi genellikle yeni biten projelerin son aşamasındaki teslim sürecinde veya eski binaların yıpranmış, eskimiş, cilası bozulmuş zeminlerinin restore edilmesinde yani tekrar parlatılmasında çok önemli bir yer tutar.

Teknik mermer silimi son yıllarda mermer silim sanayisinde kabul görmüş.Firmamız mermer silim, mermer silimi, mermer cilalama sektörünün gelişimine büyük katkıda bulunmuştur. Firmamız silim, cilalama ve zemin bakımı konusunda her isteyene firma olarak uygulamalı mermer silim ve cilalama hizmeti vererek sektörü hızla büyütme çabasındadır.

Mermer Silim, mermer silimi, mermer cilalama, karo silimi ve cilalanması işinin daha kaliteli ve pratik yapma anlamında sektörün önde gelen isimlerindendir.

Kullanıcı Yorumları